‘Bu sizin hikayeniz ... ‘

Hakkımızda

Çocuklarınıza ve torunlarınıza mutlulukla göstereceğiniz düğün fotoğraflarınız için kalitesini kanıtlayan ve yaptığı işlerde memnuniyeti esas alan bir fotoğrafçı mı tercih ediyorsunuz? O halde adresiniz; Doruk Tatar Fotoğraf!

Ankara’daki düğün fotoğrafçılarının arasından farklılaşmak için ilk günkü heyecan ve hevesimizi , almış olduğumuz eğitimler , derece yaparak bitirmiş olduğumuz fotoğraf-kamera , radyo-televizyon bölümleri ile birlikte bugünkü tecrübelerimizle birleştiriyoruz. Her defasında deklanşöre basmanın vermiş olduğu mutluluğu çiftlerimizle paylaşıyor, çok daha eğlenceli ve rahat bir çekim gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Çekimlerimizi Ankara’nın pek çok yerinde gerçekleştirebiliyoruz. Tarihi noktalar, panoramik manzaralar, çekim platoları , doğanın kalbindeki yemyeşil bahçeler fotoğraflarınıza dekor olabiliyor. Ankara dış çekim mekanlarını sürekli araştırıyor, çiftlerin en çok tercih ettiği yerleri sizlere öneriyoruz. Siz nereyi isterseniz, biz orada olacağız!

Dış mekan çekimleri demişken, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi çekim türlerini de gerçekleştirebildiğimizi söylemek istiyoruz. Aynı zamanda sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolarla duyuracağınız save the date çekimlerini, gelinliğin ve damatlığın kirlenmesini umursamadan gerçekleştirilen trash day çekimlerini de profesyonel bir şekilde çiftlerimize sunuyoruz.

Çekimlerde öncelikli amaçlımız; eğlenceli ve keyifli bir süreç yaşamanızı sağlamak. Sıcakkanlılığımız ve samimiyetimiz de bunu doğrudan sağlıyor. Çiftlerimizin heyecan ve stresini ilk dakikalardan itibaren yok ediyor, çok daha doğal fotoğraflara sahip olmalarına olanak tanıyoruz.

Çekilen tüm fotoğraf karelerini topluyor, montajını, kurgusunu, düzenlenmesini tamamlıyor ve orijinal kopyalarıyla maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Fotoğraflarınıza dijital ortamda da sahip olmak isterseniz boyutlarını küçültüyor ve formatına uygun olarak USB bellek ile teslim ediyoruz.

Sadece düğün fotoğrafçılığında değil , stüdyomuzda ; çocuk, yeni doğan, hamile ve ürün fotoğrafçılığında da uzmanlığımız bulunuyor. Bugüne kadar imza attığımız sayısız çekim ile kalitemizi en iyi şekilde kanıtladığımızı düşünüyoruz. Bu kaliteye yakından tanık olmak için ne bekliyorsunuz?

Düğün fotoğrafları konusundaki tecrübemiz ve bilgi birikimlerimizden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit ; sitemizde ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bizlerle kolayca iletişime geçmek.

 

 

Sohbet Et
Merhaba
Yardımcı olabilir misiniz ?